Топ-5 новин доби. Світ

news

Зняття блокади з Куби, падіння “Газмпрому”, асоціація Косово до ЄС та інше в огляді найцікавіших подій світу за 27 жовтня.

  1. ООН закликала США зняти блокаду Куби

Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, що закликає владу США зняти торговельно-економічну блокаду Куби, введену понад 50 років тому. Документ підтримала 191 країна, проти ухвалення резолюції проголосували лише дві країни: США та Ізраїль.

Джерело: Еспресо.юа

2.      «Газпром» вилетів з ТОП-10 енергокомпаній світу

Російський «Газпром» вилетів зі списку десяти провідних енергокомпаній світу. Про це повідомляє РБК з посиланням на рейтинг Platts Top 250 Global Energy Company Rankings. «Газпром», який в торішньому рейтингу посідав четверте місце, цього року опустився відразу на 43-є. У першій десятці з російських компаній залишилася тільки «Роснефть», яка опустилася з шостого на десяте місце. Перше місце в рейтингу вже в одинадцятий раз поспіль посіла американська ExxonMobil.

Джерело:Зік.юа 

3.      Жертв землетрусу в Афганістані та Пакистані вже 390

Про це повідомляє РБК з посиланням на рейтинг Platts Top 250 Global Energy Company Rankings. «Газпром», який в торішньому рейтингу посідав четверте місце, цього року опустився відразу на 43-є. У першій десятці з російських компаній залишилася тільки «Роснефть», яка опустилася з шостого на десяте місце. Перше місце в рейтингу вже в одинадцятий раз поспіль посіла американська ExxonMobil.

Джерело:Ракурс

4.      ЄС та Косово підписали угоду про асоціацію 

ЄC і Косово у вівторок, 27 жовтня, підписали у Страсбурзі угоду про стабілізацію і асоціацію. «ЄС і Косово сьогодні у Страсбурзі підписали угоду про стабілізацію і асоціацію», – повідомила речниця голови Європейської служби зовнішньої діяльності Майя Коціянчич.

Джерело: Радіо Свобода

5.      Турецька компанія судиться з «Газпромом»

Турецька компанія Botas подала в суд на російського монополіста “Газпром”. Вона хоче оскаржити ціну на газ, узгоджену з російською компанією з 29 грудня 2014 року. Турецька державна компанія Botas учора, 26 жовтня, вже направила відповідну письмову заяву “Газпрому».

Джерело: 5 канал 

0 Комментариев