Топ-5 новин світу за 26 жовтня

news

Чергова порція грошей для України, відміна санкції для Білорусі, судова тяганина фабрики “Roshen” та інше у нашому огляді новин світу за 26 жовтня.

1.                  Російський суд відмовився зняти арешт з майна липецької фабрики Roshen

Мосміськсуд визнав законним продовження арешту майна кондитерської корпорації Roshen, що належить президентові України Петру Порошенку, на підприємстві ВАТ “Липецька кондитерська фабрика Roshen. Згідно з матеріалами справи, арештоване майно це: склади, цехи та земельна ділянка.

Детальніше:Еспресо.тв

2.                  Кількість загиблих внаслідок землетрусу в Афганістані перевищила сотню

Більше сотні людей загинули в понеділок в результаті землетрусу в Афганістані, який розповсюдився і на сусідні країни, зокрема Пакистан та Індією. Чиновники назвали цей землетрус найпотужнішим за останні десятиліття.

Детальніше:УНН

 

  1. США виділять Україні ще 1 млрд доларів

Про це на спільному брифінгу в понеділок розповіли президент України Петро Порошенко і міністр торгівлі США Пенні Пріцкер. «Ми вітаємо рішення щодо виділення Україні урядом США третього траншу макрофінансової кредитної допомоги на суму яка перевищує $1 млрд», — сказав Порошенко.

Детальніше: Канал 24 

 

4.                  Афганістан просить у Путіна зброю

Президент Афганістану Ашраф Гані звернувся до Російської Федерації з проханням про постачання артилерії, вогнепальної зброї та вертольотів Мі-35. Зокрема, джерела видання в Москві і Кабулі відзначають, що афганська влада вирішила звернутися до Москви через те, що США та їх союзники з міжнародної коаліції значно скоротили свою військову присутність в цій країні і урізали фінансову допомогу місцевому уряду.

Джерело: Депо.юа

 

5.                  Санкції щодо Білорусі скасують вже цього тижня, – ЗМІ

Євросоюз до кінця тижня має намір прийняти рішення про призупинення санкцій щодо Білорусі Санкції буде призупинено щодо 14 компаній, які під ними перебувають та 171 з 175, які знаходяться в санкційному списку. ЄС має намір призупинити свої санкції щодо Білорусі наприкінці тижня. Це стосуватиметься всіх 14 компаній та 171 з 175 осіб. Для початку на 4 місяці”, – написав Йозвяк.

Джерело: Депо.юа

0 Комментариев