Тепло по двоставковому тарифу порахували лучанам за лютий

news

За тепло в лютому 2021 року «Луцьктепло» нарахувало оплату відповідно до чинних двоставкових тарифів.

Про це повідомляється на сайті підприємства.

Чинний у розрахунковому місяці базовий розмір умовно-змінної частини тарифу на послугу з постачання теплової енергії, для абонентів житлових будинків Реєстру І становить 1277,49 грн/Гкал у місяць, для абонентів Реєстру ІІ – 1326,59 грн/Гкал у місяць, для абонентів Реєстру ІІІ – 1307,74  грн/Гкал у місяць. Для абонентів Реєстру IV розмір умовно-змінної частини тарифу є різним для кожного окремого будинку, обладнаного системою автономного опалення.

Середня фактична температура зовнішнього повітря у лютому 2021 року становила -3,81ºС (середньодобова розрахункова температура зовнішнього повітря, яка врахована в тарифі – +1,74ºС).

  • Так, для споживачів Реєстру І вартість 1 Гкал з врахуванням температурного коефіцієнту становить 1713,53 грн/1Гкал або для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 41,10 грн/м2 опалювальної площі.
  • Для споживачів Реєстру ІІ вартість 1 Гкал з врахуванням температурного коефіцієнту становить 1779,39 грн/1Гкал або для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 32,51 грн/м2  опалювальної площі.
  • Для споживачів Реєстру ІІІ вартість 1 Гкал з врахуванням температурного коефіцієнту становить 1754,11 грн/1Гкал або для будинків без приладів комерційного обліку теплової енергії нарахування становить 34,00 грн/м2 опалювальної площі .

Окрім того, розмір умовно-постійної частини двоставкового тарифу на послугу з постачання теплової енергії, є індивідуальним для кожного житлового будинку та зафіксований у відповідних Реєстрах І – IV і нараховується виходячи з опалювальної площі квартири.

Для порівняння: за умови продовження дії одноставкового тарифу, нарахування за послугу з централізованого опалення для всіх споживачів категорії населення в лютому 2021 року становило б 55,93 грн/м2 опалювальної площі для будинків без комерційних приладів обліку теплової енергії.

В Особистих кабінетах побутових споживачів ДКП “Луцьктепло” нарахування з’являться після 15 березня. Тоді ж вони будуть доступні для оплати й у всіх банках.

0 Комментариев