Telegram оновився – тепер він з відеодзвінками

news
Telegram випустив оновлену версію додатка з відеовикликами
До сьомої річниці з моменту запуску месенджера Telegram команда розробників підготувала оновлення додатка (версія 7.0.) із функцією відеовикликів. Про це повідомляється у блозі компанії.

“Ми раді представити нові функції, про які користувачі нерідко нас просили – швидкі і безпечні відеодзвінки. 2020 рік показав, що світ потребує надійних інструментів для відеозв’язку, і сьогодні ми запускаємо альфа-версію відеодзвінків в додатках для Android та iOS”, – заявили у Telegram 14 серпня.

Щоб почати відеодзвінок, потрібно натиснути на кнопку зі значком камери у профілі користувача.

“Ви можете перемикатися між голосовим дзвінком і відеодзвінком прямо під час розмови, а також листуватися в чатах, відеодзвінок можна згорнути в невелике вікно в кутку екрану. Для захисту даних у відеодзвінках використовується кінцеве шифрування. Щоб переконатися, що з’єднання безпечне, просто порівняйте чотири емодзі, які бачите на екрані ви і ваш співрозмовник: якщо символи збігаються, дзвінок надійно захищений шифруванням, яке використовується для секретних чатів і голосових дзвінків”, – повідомили розробники.

У Telegram планують доповнити послугу відеовикликів новими функціями, у найближчі місяці планується також запуск групових відеодзвінків.

0 Комментариев