Татари розпочали морську блокаду Криму

news

Учасники блокади Криму вже почали морську блокаду півострова, вони вже займаються Керченською протокою. Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявив координатор громадянської акції з блокади Криму Ленур Іслямов.

“Це вже військова операція, тому я не можу поки про це говорити. Однак скажу, що морська блокада Криму вже почалася. Тому що турки, коли збили цей літак, який потрапив на їх територію, вже здійснюють блокаду Босфору і Дарданелла. Залишається тільки Керченська протока, а ми нею займемося, вже зайнялися”, – заявив Іслямов.

Відзначимо, що раніше він заявив, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики в Крим з материкової України буде “морська блокада” півострова, в тому числі в районі Керченської переправи, яка зараз є основною транспортною артерією, що з’єднує Крим з Росією.

Напередодні в Криму заявили про арешт всього майна Іслямова. Про це повідомила так званий прокурор Криму Наталія Поклонська. Ленур Іслямов сказав, що ці дії його тільки розсмішили, проте не налякали.

“Що може відібрати у мене ця Няш-мяша? Нічого забрати вона не може … І те, що вона заарештувала моє майно в Криму, для мене смішно, тому що нічого болючіше, ніж її керівники відняли у мене Крим, зробити неможливо. Я повернуся до Криму і все заберу!” – Заявив Іслямов.

 

0 Комментариев