Синоптики розповіли, якою буде погода на Різдво

news

Погода на Різдво, 7 січня в Україні повинна порадувати співгромадян, бо на цю дату прогнозується мороз. Тобто на велике релігійне свято у країні суттєво похолодає.

“Зниження температури можливе до 3 січня. Стовпчики термометрів вночі опустяться вночі до мінус 5 градусів, а на сході країни і до мінус 8. Вдень очікується близько 0 або слабкий плюс. А найближчим часом, до 2 січня, буде переважно плюсова температура: від 3 до 8 градусів тепла, на півдні навіть до плюс 13”, – розповіла “Фактам” заступник начальника метеопрогнозів Українського гідрометцентру Наталія Голеня.

Також експерт нагадала, що на Новий рік українцям не бачити по-справжньому зимову погоду, вона прогнозується вже з Різдва.

“Справжня зима на Новий рік буде в Карпатах, де 30 і 31 грудня очікується істотний сніг. У новорічну ніч на півночі країни, а також в столиці можливий дощ з мокрим снігом. До Різдва, 6 і 7 січня, нічна температура істотно знизиться до 3-8 градусів морозу, на сході — до мінус 10. Вдень буде близько 0”, – розповіла синоптик.

Погода в Україні на Новий рік буде “весняною”, адже в деяких областях термометри покажуть до +15 градусів, а багато жителів країни прокинуться 1-го числа під йдучий за вікном дощ. Такий прогноз дала синоптик Наталка Діденко.

0 Комментариев