Свято на порозі: Луцьк активно готується до Великодня

news

З метою популяризації Великодніх звичаїв та традицій, поважного ставлення до національної культурної спадщини та організації змістовного дозвілля лучан, у квітні 2019 року у Луцьку відбудеться низка заходів.

Департаменту житлово-комунального господарства доручено організувати та провести санітарне прибирання та благоустрій Театрального майдану, вулиці Лесі Українки, Центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки, парку імені 900-річчя міста Луцька, міських кладовищ на вулицях: Рівненській, Володимирській, Гнідавській, Чернишевського та у селі Гаразджа, встановити додаткові контейнери для сміття та організувати вчасний вивіз твердих побутових відходів .

До 18 квітня 2019 року буде проведено тематичне декорування вулиці Лесі Українки та Театрального майдану для організації арт-території «Весняна вулиця» та арт-території «Великодня писанка».

19 квітня 2019 року відбудеться загальноміська толока “Зробимо Луцьк чистим”.

Департаменту культури міської ради доручено забезпечити координацію святкових культурно-мистецьких заходів, організувати пасхальні мистецькі акції, проекти, фестивалі, ярмарки на Театральному майдані та вулиці Лесі Українки.

Чи з’явиться у Рівному Писанковий сад?

У закладах освіти проведуть тематичні уроки та години спілкування на тему Великодніх звичаїв та традицій, виставки літератури тощо, організують екскурсії у Волинський краєзнавчий музей. Творчі колективи закладів освіти візьмуть участь у програмі етно-фестивалю «Великдень у Луцьку» 29 квітня 2019 року. Також відбудуться тематичні спортивні та молодіжні заходи.

Для дітей-сиріт та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також для дітей військовослужбовців – учасників АТО проведуть цикл благодійних святкових Великодніх заходів. Також будуть організовані благодійні акції, просвітницькі та святкові заходи з нагоди Великодніх свят для соціально незахищених мешканців Луцька, військовослужбовців – учасників АТО та членів їх сімей, сімей з числа тимчасово переміщених з південно-східного регіону України.

КОЛИ ВЕЛИКДЕНЬ У 2019 РОЦІ

На Театральному майдані буде організовано святкову торгівлю та частування присутніх Великодніми кулінарними виробами під час проведення етно-фестивалю «Великдень у Луцьку».

Також буде забезпечено безперебійну роботу міського пасажирського транспорту у святкові дні, а особливо у Поминальну неділю 5 травня 2019 року за маршрутом: м. Луцьк – міське кладовище у с. Гаразджа.

НА ВЕЛИКДЕНЬ У ЛУЦЬКУ ОРГАНІЗУЮТЬ ДОДАТКОВІ ТРОЛЕЙБУСНІ ТА АВТОБУСНІ МАРШРУТИ

Під час проведення культурно-мистецьких заходів, охорону арт-об’єктів «Великодня Писанка» на Театральному майдані та вулиці Лесі Українки, а також патрулювання під час проведення загальноміських заходів, охорону громадського порядку забезпечуватимуть працівники Луцького відділу поліції ГУ НП у Волинській області та департаменту муніципальної варти.

Буде організовано чергування бригад екстреної медичної допомоги.

0 Комментариев