Світлофор на перехресті Львівська-Потебні: мешканці прилеглих вулиць знову планують звертатися до міської влади

news

Питання щодо встановлення світлофору на перехресті вулиць Львівська-Потебні знову набуває розголосу. Особливо актуальним воно є зараз, адже діти пішли до школи, на спортивні секції, в садочки, а студенти на навчання. В свою чергу рух автомобілів з початком осені зріс порівняно з літом.

Мешканці прилеглих вулиць, а також ті лучани, які стурбовані аварійною ситуацією на даномій ділянці руху автотранспорту вкотре збирають підписи щодо встановлення світлофору на перехресті Львівська-Потебні.

Поблизу магазиу “Смаколик”, розмістили оголошення:

Ще на початку 2020 року було зареєстровано петицію, зібрано достатню кількість підписів для розгляду міською радою, і навіть отримано відповідь. В офіційному повідомленні йдеться:

“Встановлення світлофорного регулювання на даному перехресті є актуальним.
Найближчим часом Департаментом житлово – комунального господарства буде замовлено виготовлення проектно – кошторисної документації світлофорного об’єкту. Після виконання вищевказаних робіт буде розглянуто питання фінансування будівництва світлофорного об’єкту на перехресті вул. Потебні та вул. Львівської в 2020 році.”

На даний час жодних дій із встановлення світлофору не помічено. Тому сподіваємося, що влада з розумінням розгляне спільне звернення лучан та посприяє встановленню світлофора.

0 Комментариев