Сусіди думали, що він поїхав. Три роки тіло чоловіка пролежало в квартирі у Луцьку

news

Три роки в квартирі у Луцьку пролежало тіло мертвого чоловіка. Знайшли його випадково: сусіди побачили, що двері до квартири відчинені і викликали правоохоронців. Про це пише Інформаційне агенство ВолиньPost з посиланням на сюжет Суспільного.Волинь.

 

Сусіди кажуть, що не здогадувалися, що живуть поруч із мумією. Три роки тому, розповідають, чоловік зник. Мешканці під’їзду кажуть, що лучанин жив із матір’ю. Вона померла, а потім зник і він. Кажуть, був спокійний, інколи випивав. Сусіди думали, що поїхав до дружини в Росію. Двері ніхто не відчиняв, а під порогом лише накопичувалися платіжки за комуналку.

«Двері закриті. Квартира – державна. Ми говорили дільничному, що всі приходять і дзвонять, говорять, що не платиться за квартиру. Пригодив дільничний і сказав, що за новими законами ніхто не має права відкрити двері», – каже сусідка.

«А якби був запах, якби було щось… А запаху не було», – додає вона.

Учора сусіди побачили, що двері до квартири відчинені. На місце відразу викликали поліцію.

«Муміфіковане тіло 54-річного чоловіка виявили у квартирі за місцем його проживання. Під час огляду не встановлено явних ознак настання насильницької смерті. Однак, із метою встановлення остаточних причин смерті, тіло направили для проведення судово-медичної експертизи. Проводиться перевірка», – коментує речник ГУНП Волині Віктор Гомоль.

Вікна у квартирі весь цей час були відчинені. Тому, припускають сусіди, й не чули неприємного запаху.

«Як в музеї. Мумія лежить отако – череп. Ну волосся тільки, то потім воно трохи повідлітало, вони там збирали. Бо він там був накритий покривалом, так і втому покривалі… А так лежав обличчям доверху. Там і кіт був. І кіт мумією став. Засох. Шукали кота, бо корм побачили», – описує побачене сусідка.

Хто і навіщо зламав замок в помешканні, з’ясовуватиме слідство. Сусіди розповіли, що в квартирі померлого знайшли гроші.

Фото ілюстративне.

 

0 Комментариев