Судитимуть луцького активіста, який ошукав 13 осіб

news

Прокуратура Волинської області скерувала до Луцького міськрайонного суду обвинувальний акт щодо засновника громадської організації ВОГО “Фонд місцевого розвитку”, – повідомляє прес-служба прокуратури області.

 

Активіста обвинувачують у вчиненні низки шахрайств, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, та вчиненні опору працівникові правоохоронного органу під час виконання службових обов’язків (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 1, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 209, ч. 2 ст. 342 КК України).

Із січня 2011 року по липень 2016 року чоловік, повідомляючи неправдиві відомості про те, що для розвитку власного бізнесу, пов’язаного із наданням інформаційних послуг з оформлення населенню віз для виїзду за кордон, а також для торгівлі валютою на міжбанківській біржі йому необхідні кошти, які в подальшому поверне з відсотками, увійшов у довіру до 13 громадян та отримав від них у позику майже 10 млн. 150 тис. грн. в різних валютах.

Наміру повертати позичальникам кошти він не мав, відтак частину використав для власних потреб, а частину одержаних злочинним шляхом коштів – понад півмільйона гривень – вніс на рахунки належної йому громадської організації та перемістив на рахунки інших суб’єктів господарювання.

Окрім того, під час санкціонованого судом обшуку у його помешканні 2 березня 2018 року активіст вчинив опір працівнику правоохоронного органу.

Невдовзі ж обвинувачений, котрий перебуває під вартою, постане перед судом, який і визначить йому міру покарання.

0 Комментариев