Судили волинянина, який вдарив брата ножем у груди

news

Волинянин, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, під час конфлікту з двоюрідним братом схопив ніж та наніс йому удар в груди, внаслідок чого потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження. Про це йдеться у вироку Ковельського міськрайонного суду Волинської області від 18 липня, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засіданні, 31 грудня 2017 року обвинувачений у стані алкогольного сп’яніння, перебуваючи у будинку за місцем свого фактичного проживання, під час конфлікту зі своїм двоюрідним братом взяв зі столу в кухні ніж та навмисне вдарив родича у грудну клітку. Внаслідок чого потерпілому було заподіяно тілесні ушкодження у вигляді проникаючого колото-різаного поранення. За ступенем тяжкості дані ушкодження відносяться до категорії тяжких тілесних за ознакою небезпеки для життя.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину. Своєю чергою, потерпілий, який є двоюрідним братом обвинуваченого, наголосив, що претензій до брата він не має, тож просив призначити йому покарання не пов’язане з позбавленням волі.

Відтак, суд визнав волинянина винним та призначив покарання у виді 5 років позбавлення волі. Однак, на підставі ст. 75 КК України, замінив покарання умовним терміном строком на 3 роки.

0 Комментариев