Суд над Мосійчуком перенесли

news

Повідомляє gazeta.ua

Печерський районний суд переніс розгляд клопотання прокуратури про обрання міри запобіжного заходу Ігорю Мосічуку на 30 листопада, повідомляє Українська правда.

Суддя Катерина Москаленко прийняла таке рішення пояснюючи, що обвинувачення не надало суду доказів про отримання Мосійчуком матеріалів справи, а також через відсутність нардепа на засіданні.

Водночас адвокати зауважили, що Мосійчук не виявив бажання брати участь у процесі через лікувальні процедури.

Разом з тим суд зобов’язав представників прокуратури подати документи про стан здоров’я Мосійчука, а також забезпечити з ним відеоконференцію.

Наразі Мосійчук перебуває у інституті Шалімова.

Термін запобіжного заходу, обраного судом щодо Мосійчука раніше – тримання під вартою – сплив увечері 15 листопада.

17 листопада Вищий адміністративний суд України визнав незаконною постанову Верховної Ради про зняття депутатської недоторканності та арешт народного депутата Ігоря Мосійчука.

Нагадаємо, що Мосійчука затримали 17 вересня у сесійній залі парламенту після виступу генерального прокурора Віктора Шокіна. Той показав два відео, на яких схожий на Мосійчука чоловік бере хабар. Також його звинуватили в хуліганстві, погрозах службовим особам і суддям. Мосійчук провини не визнав. Справу назвав сфабрикованою. Суд залишив нардепа під вартою на два місяці. 16 листопада не продовжили запобіжний захід.

0 Комментариев