Стягнення додаткових витрат на дитину

news

Відповідно до ст. 185 Сімейного кодексу  України той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов’язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо).

Зі схожою ситуацією до Володимир-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася пані Світлана.

Під час спілкування з клієнткою було встановлено, що на даний час неповнолітня донька навчається в Українській академії друкарства, денної форми навчання. Оплата за навчання у вищезгаданому закладі складає 18500 гривень. Матір’ю дитини були сплачені кошти за перший семестр навчання.

Пані Світлана повідомила, що колишній чоловік відмовився добровільно сплатити половину витрат за навчання. Тому жінка вирішила звернутись в центр за допомогою.

Для надання безоплатної вторинної правової допомоги клієнтці була призначена юристка центру Ірина Лах, яка зібравши всі необхідні докази та обговоривши усі питання у даній справі, підготувала позовну заяву про стягнення додаткових витрат на неповнолітню дитину.

Рішенням Володимир-Волинського міського суду у Волинській області позовні вимоги клієнтки задоволено та зобов`язано стягнути з колишнього чоловіка пані Світлани додаткові витрати на дитину.

0 Комментариев