Стало відомо, хто представлятиме Україну на “Євробаченні-2018”

news

Український співак, переможець шостого сезону вокального шоу «X-Фактор» Melovin візьме участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення, де виконає свою авторську пісню «Under the Ladder». Про це стало відомо під час фіналу національного відбору на Євробачення-2018, який відбувся 24 лютого, – повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

За право представляти цього року Україну на Євробаченні Melovin змагався з такими виконавцями, як Vilna, The Erised, Laud, Kadnay та Tayanna. До слова, саме Melovin та Tayanna ще задовго до фіналу називали головними фаворитами нацвідбору.

Переможця визначили за результатами оцінювання журі, до складу якого входили Джамала, Андрій Данилко та Євген Філатов, і глядацького голосування. Так, у підсумку Melovin отримав 11 балів: 5 – від журі та 6 – від глядачів. Таким чином від Tayanna, яка розмістився на другій сходинці, співак відірвався всього на 1 бал.

Під час обговорення виступу виконавця Джамала зазначила, що за рік часу, який пройшов від минулого відбору на пісенний конкурс, Melovin «неймовірно виріс».

«Ця пісня, особливо рядки, які співає увесь зал, – це корпоративний вхідний квиток у світ Євробачення», – акцентував Євген Філатов.

0 Комментариев