Стало відомо, хто може очолити нову школу в Луцьку

news

Очолити нову школу № 27 у 55 мікрорайоні міста може 34-річний Віталій Бондар. Про це стало відомо з протоколу засідання конкурсної комісії у міськраді, оприлюдненого на сайті управління освіти, – повідомляє “Волинь 24”.

 

На посаду претендували троє людей – Віталій Бондар, Сергій Цюриць та Наталія Протасюк. Переможця члени комісії визначали шляхом таємного голосування. Більшість голосів віддали Віталію Бондарю.

На засіданні чоловік озвучив своє бачення розвитку нової школи у Луцьку. З його слів, навчальний заклад має бути з лінгвістичним ухилом, поглибленим вивченням іноземних мов.

Члени конкурсної комісії відзначили, що Віталій Бондар добре орієнтується у положеннях нового закону «Про освіту», акцентував увагу на кадровій і фінансовій автономії, а також відповідальності директора за якіснге надання освітніх послуг.

34-річний Віталій Бондар має вищу педагогічну освіту (історик) та вищу юридичну освіту. Педагогічний стаж становить 12 років. Він вчитель вищої категорії, викладав правознавство у 9 школі Луцька, а до того працював у Іваничівському районі, звідки родом.

0 Комментариев