Стали відомі подробиці “кривавого понеділка” у Луцьку

news

Чоловік, який підрізав п’ятьох перехожих, хворий на шизофренію.

Інформація надходила з різних районів міста, тож правоохоронці не одразу пов’язали напади між собою.

Серед білого дня Луцьком кілька годин бродив чоловік та кидався на перехожих із ножем. У результаті різанини – п’ятеро поранених, двоє з них у вкрай тяжкому стані знаходяться в реанімації. І при цьому нападник має шанси уникнути покарання, – йдеться у сюжеті ТСН.

Коли на 102 почали повідомляти про випадки ножових поранень, правоохоронці не одразу пов’язали їх між собою. Інформація надходила з різних районів міста. Усі потерпілі розповідали приблизно одне й те саме: невідомий чоловік кидався на них з ножем без жодного слова.

“Одному ніж у спину всадив, інший громадянин ніс на руках дитину, той підбіг і пирнув по щоці, в третього поранення у скроневу частину”, – розповів заступник керівника Луцького міськрайонного відділу поліції Сергій Тягунов.

Василя Скиданюка шпиталізували з ножем у спині. Чоловік пригадав, що того дня у справах приїхав до знайомого. Господаря вдома не було, натомість вийшов його син, який накинувся на нього і порізав ножем. У стані шоку чоловік дістався додому. “Кажу до дочки: щось мені погано, викликай швидку. А вона як крикне: “Ой, Боже, в спині ніж”, – переповів постраждалий Василь Скиданюк.

Чоловіка прооперували. За словами лікарів, зараз стан потерпілого стабільний. Загалом із колотими та різаними ранами до медиків звернулися п’ятеро лучан. Стан двох поранених –тяжкий. 27-річний Олександр і досі в реанімації. 7-сантиметрове лезо нападник устромив йому в скроню, пробив кістки черепа і дивом не пошкодив мозок. На пошуки нападника виїхали чи не всі міські патрулі. Невдовзі затримали 35-річного чоловіка. Навіщо влаштував різанину, той пояснити не зміг. “У нього – приступ агресії, він неадекватний, тому його покази дуже сумбурні”, – розповів заступник керівника Луцького міськрайонного відділу поліції Сергій Тягунов. Правоохоронці з’ясували, що нападник має діагноз шизофренія. Тепер на нього чекає додаткова судово-медична експертиза, яка й визначить наскільки він осудний.

0 Комментариев