«Справжні чоловіки» з Луцька – одні з кращих в Україні. ФОТО

news

Місцева команда «Ракети» лише у фінальному матчі поступилася  переможцям турніру з ролер-хокею – столичним “Тельбін Райдерз”. Хокейні баталії відбувалися 14 листопада в спортивно-розважальному комплексі «Адреналін-сіті».

Участь у змаганнях, окрім місцевих команд «Ракети» та «Спартак Екстрім», взяли і два запрошених колективи хокеїстів – «Тельбін Райдерз» з Києва та «Дніпро» з Дніпропетровська. Приїхали на турнір і двоє хокеїстів з Мукачевого, які стали «вимушеними легіонерами» у команді «Ракети».

У відомій пісні співається, що в хокей грають лише справжні чоловіки, проте у складі РХК «Ракети» успішно виступала представниця прекрасної половини людства. Вероніка Стельмах не лише успішно захищала власні ворота, а й встигала допомагати партнерам по команді в атаці.

Загалом, п’ятий ювілейний турнір пройшов у безкомпромісній боротьбі. Місцеві «спартаківці» та «ракети» прагнули продемонструвати, хто господар у Луцьку. Гостьові команди теж не бажали пасти задніх. У фінальній сутичці між місцевими “ракетами” та столичними “райдерами” перемогу здобула команда з Києва, яка і отримала омріяний кубок та медалі. Третіми стали спортсмени з Дніпропетровська.

0 Комментариев