Соціальну їдальню для нужденних відкрили в одному з міст Волині

news

У Нововолинську відкрили незвичайний заклад – соціальну їдальню, де люди можуть безкоштовно отримати їжу. Волонтери готують перші та другі страви для усіх, хто потребує допомоги.

Соціальна їдальня працює за адресою мікрорайон Шахтарський, 36. Про це повідомляє Суспільне.

Їжу нужденним почали роздавати 12 квітня о 12:00. “Український борщ з перцем болгарським, помідорами, морквою, капустою, все самі виростили. Також є бурячок із цибулькою, салат, сосиски і вермішель з маслом”, – перелічує меню волонтерка Ірина Угринович.

У місті на Волині відкрили соціальну їдальню для нужденних

Благодійна їдальня працювала у Нововолинську з 90-х років, торік із початком карантину з 12 березня призупинила роботу, – розповіла Марина Єлева, яка долучилася до організації відновлення соціального проєкту.

Їдальня знаходиться у приміщенні місцевої громадської організації, працюватиме через день з 12:00 до 15:00, з наступного тижня – щодня крім вихідних.

У місті на Волині відкрили соціальну їдальню для нужденних

“У грудні ми проводили аукціон для відновлення цієї їдальні: продавали лоти: похід на каву з людьми, пробіжки. Назбирали 12 тисяч, частково вклалися в ремонт, потім зібрали ще 6 тисяч гривень”, – каже Марина Єлєва. Щомісяця їдальня отримуватиме 5-6 тисяч грантових коштів, їх витрачатимуть на оплату комунальних послуг та закупівлю продуктів.

Їжу може отримати із собою будь-хто, хто потребує. Є одне обмеження, яке діє для людей в стані алкогольного та наркотичного сп’яніння, – кажуть волонтери. За першу годину роботи у соціальну їдальню прийшло 5 людей. Щодня організатори готові нагодувати орієнтовно 20-30 людей.
0 Комментариев