Сонячне затемнення 21 червня 2020: вплив і небезпеки

news

Астрологи зазначають, що це затемнення унікальне і може допомогти людям у вирішенні їх життєвих проблем. Дане астрономічна подія збігається з днем ​​літнього сонцестояння і новолунням. У день сонячного затемнення радять шукати однодумців і навіть свою другу половинку. Укладачі астрологічних прогнозів і місячних календарів вважають, що затемнення принесе позитивні зміни в життя.

Для цього варто проявляти активність і починати нові справи, розраховуючи при цьому на свої вміння та інтуїцію. У день сонячного затемнення радять шукати однодумців і навіть свою другу половинку.

Згідно з прогнозами людей, що народилися під цими знаками зодіаку, очікує життєвий поворот в «протилежну сторону» від наміченого зараз курсу. При цьому астрологи попереджають, що в спілкуванні з близькими не варто робити поспішних висновків і приймати важливі рішення. Вони радять протягом усього червня максимально контролювати емоції. При цьому Козерогів, Терезів, Овнів і Раков нібито чекають доленосні зміни.

Згідно з прогнозами людей, що народилися під цими знаками зодіаку, очікує життєвий поворот в «протилежну сторону» від наміченого зараз курсу.

0 Комментариев