Сьогодні  вітаємо з Днем ангела всіх чоловіків на ім’я Данило

news

Вітаю, Данило! Бажаю бути завжди щасливим, бадьорим і усміхненим. Нехай рідні завжди будуть поруч, щоб поговорити, вислухати і дати пораду, а друзі допоможуть і підтримають!

Зі святом, Данило! Нехай Бог твою долю визначить як найбільш вдалу і благополучну. Нехай щастя і радість у твою обитель входять щодня, нехай це буде твоєю заслугою. Бажаю зберігати в серці прагнення бути кращим!

***

Побажаю, Данило,

Щоб ти дуже сильним був,

На шляху всіх перемагав,

Ніколи не сумував!

Щоб успіх тобі став братом,

І жилося завжди багато,

Щастя повні кишені

Щоб були постійно!

***

Вітаючи тебе сьогодні,

Сказати хочу знов і знов,

Нехай завжди живуть з тобою –

Надія, Віра та Любов.

Хай добрий ангел із небес

Боронить і не розчарує,

І дивних тисячі чудес

В житті тобі дарує.

***

Вітаю, Данило, з днем ангела! Хочу побажати, щоб все в житті було геніально і просто, щоб кожна ідея і прагнення приносили плоди успіху, щоб в тебе завжди була величезна сила і енергія, щоб тобою правили любов і щирість.

***

Картинки Именины Данила (18 фото) 🔥 Прикольные картинки и юмор

Іменини Данили: Привітання, смс і листівки, 30 грудня, яке сьогодні святоПривітання з Днем Ангела Данила проза | vitay.com.uaДень ангела Данила 2020: гарні листівки, відео та вірші в іменини20 квітня – день ангела Данила | Все буде УкраїнаПривітання для Данила, Привітання З Днем Ангела Данила, З Днем Ангела Данило,  День Данила - YouTube

Привітання з Днем Ангела Данила проза | vitay.com.uaДень ангела Даниила - поздравления и открытки с Днем ангела, Даниил -  Главред

Привітання з Днем Ангела Данила проза | vitay.com.uaПривітання з Днем Ангела Данил | vitay.com.ua

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up