Снігопади не завадять мандрувати поїздами – Укрзалізниця

news

Попри потужні снігопади та хуртовину залізничники забезпечують рух поїздів по всій території України. Про це повідомляє прес-служба “Укрзалізниці”.

Найскладніша ситуація у зв’язку з негодою в районі станцій П`ятихатки та Кривий Ріг, куди направлені додаткові бригади залізничників та два снігових поїзди.

Однак навіть у цих умовах рух поїздів триває і всі пасажири  доставлені до станцій призначення. Впродовж доби лише 6 поїздів затримано більш як на одну годину на території Дніпропетровської, Одеської та Харківської областей.

Для забезпечення безперервного руху поїздів, роботи з прибирання снігу на залізницях не припиняються і вночі. Сьогодні на очищенні від снігових опадів колій, пасажирських платформ та стрілочних переводів були задіяні 6360 працівників залізниці та 32 снігові машини.

Загалом у структурних підрозділах департаменту колії ПАТ «Укрзалізниці» до роботи в зимовий період підготовлено 121 одиницю снігоочисної техніки та 101 одиницю снігоприбиральної техніки. Також 2381 стрілочних переводів обладнано системою електрообігріву та 13370 – системою пневмообдуву.

0 Комментариев