Смачно, видовищно та весело: лучан запрошують провести ніч у зоопарку

news

Бульбашкове шоу, різноманітні майстер – класи, нічна екскурсія з годуванням хижих тварин, розваги біля вогнища та різноманітні смаколики.

Таке дійство прийдеться до душі як для маленьких відвідувачів так і для дорослих. Захід проводять до свята Івана Купала.

Захід проходитиме:
Дата: 5 липня.
Час: 20.00.
Місце: територія Луцького зоопарку.
Вартість дорослого квитка — 150 грн
Дитячий квиток — 80 грн

лучан запрошують провести ніч у зоопарку

Тож хто ще не придбав квитків – робіть це якнайшвидше, аби побувати на заході, який дасть кілька годин драйву та позитиву і залишить чудові спогади надовго.

“Захід розпочнемо із бульбашкового шоу, яке покаже Юлія Стасюк(Art Project). Після цього кожен учасник дійства обере собі майстерклас до душі (виготовлятимемо і мотанки, і свищики, і віночки, і пацьорки, і….) та стане співтворцем нашої святкової фотозони.
Не обійдеться без розваг довкола вогнища, нічної екскурсії та показової годівлі хижаків. А родинно-дружні команди візьмуть участь у квесті від Карамболь Студія свята.
Частуватимемо гостей кулешем, чаєм і печивом.
А завершимо все вогняним шоу від Фаєр шоу Fire Dance Show.

Але й це ще не все!!!! Спеціальними гостями свята стануть вихованці Театральна студія “Бешкетники”. Талановиті юні митці презентують нашим відвідувачам свою творчість!

Придбати квитки можна заздалегідь у касі зоопарку.

Або ж записатися за номерами +380660743224 (Тетяна), +380509913247 (Людмила Петрівна) і купити перед дійством. Поспішайте ;) І до зустрічі у місці найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста!” – розповідають на сторінці Луцького зоопарку у соцмережі facebook.

лучан запрошують провести ніч у зоопарку

0 Комментариев