“Скринька хоробрості” для діток з нейрохірургії – допоможемо діткам перетерпіти біль разом

news

У  нейрохірургічному відділенні Волинської обласної дитячої клінічної лікарні знаходиться неймовірна коробочка – “Скринька хоробрості”. Це надзвичайка скарбничка усіляких подарунків та сюрпризів. які перебувають на лікуванні у цьому відділенні.

Як розповідає у соцмережі фейсбук Юля Панасюк “Скринька хоробрості” існує для того, щоб зібрати маленькі подаруночки, приємні дрібнички, які дітки отримують після проходження болючих процедур як винагороду за свою хоробрість. Долучайтеся! Допомагати – це просто і легко!

Наповнювати скриньку будемо для діток, які лікуються в нейрохірургічному відділенні @Волинської обласної дитячої клінічної лікарні,
зазначає Юлія.
У  нейрохірургічному відділенні лежать діти з вродженими вадами розвитку головного та спинного мозку, гідроцефаліями, пухлинами головного та спинного мозку, епілепсіями, черепно-мозковими травмами та іншими хворобами. І їхнє лікування теж є довгим та болючим .
Ви завжди відкликалися, коли ми просили зібрати таку Скриньку для дітей з онкогематології. Дуже надіємося на вашу допомогу і зараз теж! ❤
May be an image of текст

0 Комментариев