Скоро у Луцьку буде «Без обмежень»

news

Лучан запрошують на виступ гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», у музиці яких  відчутно живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

Гурт не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю . Це музиканти, які в своїй творчості повністю дають волю почуттям та емоціям .

Свій творчий шлях гурт розпочав із закарпатського міста Мукачево, проте на сьогодні «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вважається закарпатсько-київською командою. У творчому доробку музикантів величезна кількість пісень, відео-робіт, саунд-трек до фільму та навіть гімн спортивної команди.

2005 року колектив став фіналістом всесвітньо відомого фестивалю «The Global Battle Of The Bands» і виступив як «кращий новий гурт Західного регіону України».

У 2007 року «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» випустили свій перший альбом «Underground», і зняли дебютне відео з однойменною назвою. У перші дні ротації композиція займала перші позиції в хіт-параді «М2О», найбільшого музичного телеканалу України – М1.

Сьогодні пісні колективу звучать в ефірі багатьох радіостанцій України, а також в ефірі найбільш рейтингової інтернет-радіостанцієї MyRadio в розділі «Український рок». За кілька місяців ротації група багаторазово потрапляла в хіт-парад і за невеликий період часу заробила досить високий рейтинг.

Кожен виступ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» – це шалений потік енергії та емоцій, які важко описати словами, бо викладаються музиканти на всі 100 % і навіть трохи більше. У піснях «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» кожен знайде щось близьке, адже композиції наповнені справжніми емоціями, енергетикою та почуттями.

Відбудеться концерт 10 грудня о 21:00, у пабі «Майдан» (вул. Бойка 2А). Довідки за телефоном 066 034 56 31. Бронювання столиків – 050 100 2751. Більше деталей про захід тут: https://vk.com/without_limits_lutsk.

 

0 Комментариев