Скільки людей має перебувати в авто і чи потрібна маска – пояснення поліцейських

news

У поліції роз’яснили, чи можуть оштрафувати водіїв за те, що в приватному транспорті їде більше ніж дві особи, чи можна перевозити старших за 60 років людей та чи потрібно всім одягати маски в машині.

Як повідомив начальник управління патрульної поліції Львівської області Роман Пилипенко, в автомобілі може їхати стільки людей, скільки передбачено його комплектацією. Тобто, якщо в стандартному легковому автомобілі 5 крісел, значить – не більше 5 осіб, як і в докарантинні часи.

“До кожного випадку перевезення літніх пасажирів ми підходимо окремо. Принципової позиції штрафувати нема. Патрульні вивчають ситуацію і приймають рішення, чи обґрунтована присутність пасажира, старшого за 60 років, у салоні автомобіля”, – наголосив поліцейський.


Додамо, що приватне авто – це не громадське місце, тому одягати маски в машині необов’язково. Водночас не слід забувати про правила здорового глузду: якщо ви, наприклад, підвозите того, хто не живе з вами під одним дахом, то краще використовувати всі засоби захисту: від рукавичок до маски.

 

0 Комментариев