Скільки волинян отримають субсидії?

news

Третині волинських родин уже призначено житлові субсидії, але їхня кількість може суттєво збільшитись найближчим часом.Про це стало відомо сьогодні, 16 листопада, під час оперативної наради в голови Волинської ОДА.

Інформує про це Слово Волині.

Директор департаменту соціального захисту населення ОДА Оксана Гобод повідомила, що в області продовжується робота з призначення житлових субсидій.

Наразі такі субсидії призначено уже 135 тисячам волинських сімей, ще 15 тисяч заяв обробляються працівниками.

Загалом до органів соцзахисту населення звернулось майже 120 тисяч волинян – решті субсидії було просто перераховано, адже вони отримували їх раніше.

Зі слів посадовиці, робота з призначення субсидій активізувалась наприкінці жовтня – на початку листопада.

Оксана Гобод наголосила, що поставлені Урядом та керівництвом ОДА завдання щодо кількості громадян, які повинні бути охоплені субсидіями, уже виконано, але працівники органів соцзахисту на цьому зупинятись не планують. Вже невдовзі субсидії можуть бути призначені 146 тисячам волинських родин, а до кінця року цей показник може значно перевищити 150 тисяч.

Варто зазначити, що всього в області є 345 тисяч домогосподарств, тож субсидії може отримати майже половина сімей.

Жінка додає, що нещодавно Урядом запроваджено пілотний проект, який передбачає спрощення порядку призначення житлових субсидій. Завдяки цій ініціативі, волиняни зможуть подавати свої заяви та декларації про доходи до органів соцзахисту в електронному вигляді. Тож поки заявник прийде до відповідного управління з роздрукованими документами, вони вже будуть опрацьовані.

Цей проект на Волині почали реалізовувати від сьогодні.

0 Комментариев