Скільки лучани сплатили податків за 2015 рік?

news

За результатами 10-ти місяців 2015 року податківцями Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області мобілізовано до Зведеного бюджету 1 мільярд 251,8 мільйона гривень, що на 47,5 мільйона гривень більше від минулорічних показників.

Про це повідомляють у  прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

До загального фонду Державного бюджету за січень – жовтень 2015 року надійшло  666,5 мільйона гривень, що  на  4,5 мільйона гривень більше у порівнянні з минулим роком. До місцевого бюджету за згадуваний період часу фактично надійшло 585,3 мільйона гривень, що на 43 мільйони більше, ніж за відповідний період минулого року.

Про це йшлося під час зустрічі з місцевими платниками податків заступника начальника Луцької ОДПІ Головного управління ДФС у Волинській області Андрія Ткачука.

«Поставлені перед податківцями завдання  можна виконувати лише за умови повного взаєморозуміння з платниками податків та взаємної довіри з тими, які сумлінно виконують свій обов’язок перед державою, і посилення протидії щодо тих, які ухиляється від оподаткування, не бажають працювати в межах правового поля. Тому працівники Луцької ОДПІ ГУ ДФС у Волинській області докладають усіх зусиль для формування високого рівня свідомості громадян щодо добровільної сплати податків»,- зауважив Андрій Михайлович.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання, які виникають під час практичного застосування законодавчих змін. На закінчення представники бізнесу та податківці  висловили  спільну думку про те, що від  своєчасної сплати податків залежить добробут кожної родини та майбутнє нашої країни.

0 Комментариев