Скільки коштують квадратні метри на незаконно зведеному поверсі луцького забудовника

news

Нещодавно інформаційний портал «Волинь.info» повідомляв про те, що луцький забудовник Руслан Юзва незаконно збільшив поверховість у житловому будинку «Сафрон». Тепер ми поцікавилися, скільки вартують там квадратні метри. Виявляється, забудовник продає їх дешевше, ніж на інших поверхах.

Зауважимо, що квартири у будинку уже майже всі розкуплені – зі слів працівника центру продажу, залишилося лише шість.

Інформацію про те, скільки там на одному поверсі квартир, яка ціна за метр квадратний та у якому стані квартира розповів нам один із власників квартири. Однак покупець побоюється і тому попросив не називати його імені. Мовляв, оскільки і так невідома доля квартири – через порушення будинок досі не прийняли в експлуатацію.  Окрім того саму декларацію про початок виконання будівельних робіт на зазначеному об’єкті скасували.

Метр квадратний у цій новобудові коштує 10, 99 тисячі гривень на усіх поверхах, окрім десятого. Оскільки поверх «зайвий», то і ціну можна знизити, адже відповідно за нього за нього у міський бюджет коштів не сплачували. Ціна метра квадратного на цьому поверсі 9,99 тисячі гривень.

Однак, за словами власника, однієї із квартир додатково забудовник бере кошти без договору за комірки між поверхами. Зокрема вони за таку комору заплатили додатково ще 32 тисячі гривень.

«Але це виходить, що кладовки взагалі «на чесному слові, – жаліється покупець. – У договорі про них ні слова».

На одному поверсі вісім квартир. Загалом, за словами власника однієї із квартир, це виходить 394 метри квадратних. Не враховуючи витрати (бо не відомо якими матеріалами користувався забудовник, яку зарплату платив працівникам тощо) Руслан Юзва із продажу квартир на незаконно зведеному поверсі мав би отримати приблизно майже 4 мільйони гривень. Окрім того ще додаткова вартість комор.

Власник квартири зауважив, що він незадоволений її якістю:

«Штукатурка погана, потріскана, нерівна, дуже товстий шар. Розеток – мало. А ціна базова, – якщо клієнт хоче змістити стіну, наприклад, чи добавити кілька розеток, то це ще додатково платити. Стяжка теж жахлива. А ще там дуже низькі потолки, таке враження, що аж над головою висять».

Він переконаний, що працівники роблять так неякісно бо ображені на Юзву, який їм мов платить погано і часто обманює.

Мар’яна Метельська

Використання цього матеріалу без дозволу редакції інформаційного порталу «Волинь.info» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних мереж). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну пошту: newsvolyn.info@gmail.com
2 Комментарии