Шуби, дублянки, взуття, телефони, кава… Судили чоловіка, який здійснив крадіжки на ринках Луцька

news

Два металеві павільйони на «Завокзальному» ринку, в яких продавали хутряні шуби та взуття, чоловік обікрав на 100 тисяч гривень. До того ж злочинець «обчистив» контейнер з мобільними телефонами біля «Старого ринку» та вкрав 21 кілограм кави в одному з кіосків поблизу ТЦ «Караван». Про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 червня,- повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Як вдалося встановити під час судового засідання, з 19 по 21 листопада 2017 року обвинувачений, знаходячись на території «Завокзального» ринку на вулиці Карпенка-Карого, 1, шляхом розрізу металевих утримуючих дужок замка проник всередину торгівельного контейнеру № 274, звідки викрав хутряних шуб та дублянок на 71 тисячу 222 гривні.

До того ж, він з 31 грудня 2017 року на 1 січня 2018 ркоу шляхом пошкодження замка проник до металевого павільйону № 1723 на «Завокзальному» ринку, звідки викрав жіночого взуття на 29 тисяч 776 гривень.

Окрім того, перебуваючи за адресою вулиця Сенаторки Левчанівської, 13 у Луцьку, що навпроти зупинки громадського транспорту «Центральний ринок», шляхом зриву скоби проник до контейнеру №9, що розташований на території ТЦ «Ярмарок», звідки викрав мобільні телефони та аксесуари до них на суму 27 тисяч 331 гривня.

Однак на цьому чоловік не зупинився і викрав 21 кілограм кави та блендер у кіоску поблизу ТЦ «Караван», чим наніс потерпілому збитків на суму 14 тисяч 400 гривень.

Допитаний у судовому засіданні обвинувачений визнав свою вину та неоспорював фактичних обставин злочину.

Відтак, суд визнав його винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на строк 3 роки 6 місяців. Також суд задовольнив цивільні позови потерпілих.

0 Комментариев