Шлях до перемоги: у Луцьку змагались бійці(+ФОТО)

news

3 березня 2019 року в м. Луцьку в приміщенні спорткомплексу ВОДЮСШ «Колос», за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради, відбувся V відкритий чемпіонат міста Луцька з рукопашного бою «Шлях до перемоги».

 

Організатором даних змагань, які проходили серед юнаків та дівчат віком від 8 до 15 років, виступив Волинський обласний спортивний клуб «Магістр».

В турнірі прийняло участь понад 250 спортсменів із міст Луцька, Рожища, Ківерців, смт. Торчина, с. Буяни Луцького району, с. Деревок Любешівського району.

Представники  спортивних організацій області: Волинської регіональної федерації рукопашного бою «РУБІЖ», Волинського регіонального клубу рукопашного бою «Інсайт», спортивного клубу «Воїн», клубу східних єдиноборств імені Сергія Трикоза «Бушідо», Волинського регіонального клубу єдиноборств «Легіон», клубу спортивного карате «Волинь», Волинського обласного спортивного клубу «Магістр».

Вказаний чемпіонат, який є традиційним та на теренах нашого міста проводиться вп’яте. Проходив окремо серед спортсменів початкового етапу підготовки (перший-другий рік тренування, за відсутності досвіду виступу в змаганнях з контактних видів єдиноборств) та навчально-тренувального етапу підготовки (третього та більше років тренування). Даний диференційований підхід до змагального процесу дав змогу випробувати свої сили, самореалізуватися та самоствердитися паралельно із більш досвідченими бійцями і спортсменам-початківцям.

Завдяки потужній та численній конкуренції, широкому представництву різних стилів та видів спорту, турнір пройшов на високому рівні, в «запеклій» та принциповій боротьбі, проте в дружній атмосфері. Спортсмени-початківці, поряд із завойованими першими перемогами, здобули безцінний досвід перших в своєму житті двобоїв на змаганнях, перевірили себе на міцкість духу та стійкість, а більш досвідчені бійці вчергове відточили свою спортивну майстерність, технічні навички та тактичні вміння.

Всі учасники змагань традиційно були відзначені організаторами пам’ятними сувенірами, переможці та призери – нагороджені медалями та дипломами відповідних ступенів. Спортсмени, які проявили волю до перемоги, бійцівські якості та найкращу технічну підготовленість – додатковими призами: вимпелами, дошками-гравертонами та кубками.
В загальнокомандному заліку місця розподілились наступним чином:

  • ІІІ місце виборов ВРКРБ «Інсайт»,
  • ІІ місце посіла ВРФРБ «РУБІЖ»,
  • І місце здобув ВОСК «Магістр».
0 Комментариев