Що потрібно знати про використання контактних лінз

news

Якщо у вас поганий зір, а носити окуляри уже набридло, на допомогу прийдуть контактні лінзи. Це зручна альтернатива, переваги якої можна помітити уже з перших днів використання. Зважаючи на те, що лінзи будуть взаємодіяти з слизовою ока та напряму впливати на якість зору важливо довірити їх вибір лікарям, адже важливі навіть найменші деталі. Правильно вибрані якісні мкл забезпечують якісну корекцію зору.

Особливості контактних лінз

Контактні лінзи – це можливість замінити незручні окуляри на більш практичний та надійний метод корекції зору. Їх підбирає лікар після детального огляду та проведення комп’ютерної діагностики. Заміна звичних окулярів на МКЛ забезпечить:

  • відсутність спотворень;
  • відсутність запотівання при мінусовій температурі на вулиці;
  • відсутність незручностей під час використання;
  • можливість використання при заняттях активними видами спорту;
  • використання одночасно з сонцезахисними окулярами.

Перше одягання лінз може принести неприємні відчуття у вигляді головокружіння та головної болі. Це нетривалі незручності, через декілька днів очі звикнуть та такі незручності зникнуть. Проте, якщо після одягання на протязі 15 хв і більше є больові відчуття – це привід замінити придбані лінзи на інші.

Не рекомендується використовувати МКЛ при схильності до алергічних реакцій, запальних процесах, глаукомі. Не варто намагатись підібрати їх самостійно, тільки після консультації з лікарем можна придбати справді ефективні та безпечні лінзи.

Тривалість використання контактних лінз

Тривалість використання МКЛ залежить від їх особливостей та призначення. Існують такі види лінз в залежності від тривалості та особливостей використання:

  • одноразові;
  • нічні;
  • тижневі;
  • двотижневі;
  • місячні.

Для регулярного щоденного використання найбільш вигідно купляти лінзи, які розраховані на місяць. Це допоможе зекономити гроші, більш якісно піклуватись про здоров’я очей та ефективно лікувати захворювання, корегувати зір.

Якщо ви разом зі своїм лікарем прийняли рішення носити контактні лінзи та вибрали їх вид, важливо пам’ятати, що при використання МКЛ необхідно регулярно проходити обстеження та комп’ютерну діагностику один раз на 6 місяців. Це допоможе контролювати рівень корекції зору та при необхідності замінити тип та вид в залежності від потреб. Також важливо купляти тільки якісні МКЛ від надійного виробника, довіряти перевіреному продавцю, який реалізує оригінальний товар.

0 Комментариев