Що подарувати дівчині чи жінці на день народження або інше свято

news

У першу чергу визначтеся з характером подарунка:

  • Оригінальні та душевні. Стануть оптимальним варіантом для близьких родичів, яким ви хочете зробити приємність, подарувати ніжність і залишити хороші спогади. У цю категорію входять сувеніри, чохли для смартфонів, якісна електроніка, ювелірні прикраси тощо.
  • Практичні. Презенти, які дійсно потрібні обдарованому: гаджети, дрібна побутова техніка, елементи одягу. Не знаючи уподобання жінки, можна вибрати щось “напевне”: кухонне начиння, скатертину або постільну білизну.

Сертифікати також можуть стати вдалим варіантом, оскільки існує безліч їхніх видів:

  • на відвідування SPA-салону;
  • на кінну прогулянку, купання з дельфінами, занурення з аквалангом;
  • для покупки товарів певного напряму — косметика, одяг тощо.

За даними інтернет-магазину Грізлі, популярним варіантом подарунка, що здатний об’єднати всі завдання воєдино, тобто стати корисним і справити “вау-ефект”, є жіночі сумки.

Що ще можна подарувати?

Ювелірні прикраси — це подарунок для найближчих. Враховуйте побажання дівчини, відповідно до яких можете подарувати їй, наприклад, золотий ланцюжок, кулон з дорогоцінним або напівдорогоцінним камінням, витончений браслет, брошку-шпильку тощо.

Колегам на роботі можна зробити оригінальний і кумедний подарунок, наприклад, магніт на холодильник, що має блок для записів. У цілому підійдуть будь-які нейтральні презенти: елегантні косметичні дзеркальця невеликого розміру, настільні підставки для смартфона і так далі.

Набір глазурованих пряників з тематичним малюнком також стане непоганим подарунком до свята. Не забудьте про найголовніше — гарний і ефектний букет квітів. Він буде відмінним доповненням до основного презенту і потішить будь-яку представницю прекрасної статі.

0 Комментариев