Що буде, якщо носити одночасно дві маски?

news

Носіння двох захисних масок на обличчі може призвести до дуже сумних наслідків. Така дія може викликати сонливість і втому.

Про це повідомила РІА Новини глава терапевтичного відділення ізраїльської лікарні Шамар Асаф А-Рофе, лікар-інфекціоніст Галина Гольцман.

“У кожної речі є і негативний ефект, тому що коли людина дихає, вона виділяє вуглекислий газ. З одного боку, дві маски, звичайно, захищають, через них може проникнути менша кількість частинок вірусу. Але з іншого боку, і менше кисню людина вдихає. Вона створює навколо свого носа підвищений вміст вуглекислого газу й у неї можуть з’явитися і втома, і сонливість, і підвищення вуглекислого газу в крові “, – розповіла інфекціоніст.

За словами лікаря, немає жодних даних, які б говорили, що звичайної хірургічної маски недостатньо для щоденного захисту від коронавірусу.

“Єдине, коли ми говоримо, що потрібно носити маску N95 – це коли ми лікуємо хворого з респіраторними симптомами, коли спілкуємося з людиною, про якого знаємо, що він заражений або коли лікуємо таку людину. У таких випадках, звичайно, краще N95”, – сказала Гольцман.

Відзначимо, що останнім часом деякі чиновники і політики помічені відразу у двох масках. Новий президент США Джо Байден також одягав відразу дві маски на обличчя.

За словами лікаря, однією правильно одягненою маски буде цілком достатньо, щоб захистити себе від коронавірусу

0 Комментариев