Ще один суд на Волині тимчасово припиняє здійснення правосуддя

news

У зв’язку з вибуттям голови суду Назарука Олександра Володимировича у відпустку та відрядження в місто Київ для проходження кваліфікаційного оцінювання Старовижівський районний суд Волинської області в період з 01 по  21 серпня  2018 року не здійснюватиме розгляд справ та матеріалів, що надійшли на його розгляд, – повідомляє прес-служба суду.

 

За штатним розписом у суді – три посади судді, одна з яких є вакантною. У одного судді повноваження припинені у зв’язку з закінченням  п’ятирічного строку. На сьогоднішній день в суді здійснює правосуддя лише один суддя, Назарук Олександр Володимирович.

У зазначений період канцелярія суду здійснюватиме прийом та реєстрацію заяв, позовних заяв громадян та установ, матеріалів і клопотань поліції, обвинувальних актів. Однак здійснити автоматизований розподіл та передати справи та матеріали на розгляд суду буде не можливо у зв’язку з відсутністю суддів.

За даних обставин цивільні та адміністративні справи будуть зберігатися у канцелярії суду до виходу голови суду на роботу. Кримінальні провадження, клопотання слідчих органів та справи про адміністративні правопорушення  згідно чинного законодавства будуть направлятися до інших судів Волинської області для  їх розгляду.

Нагадаємо, з 30 липня по 12 серпня 2018 року тимчасово припинив роботуЛюбомльський районний суд Волинської області.

Фото ілюстративне.

0 Комментариев