СБУ Волині викрило офіцера підрозділу КОРД, який торгував даними з митної бази

news

Співробітники Управління СБ України у Волинській області викрили у Хмельницькому організовану групу, яка налагодила бізнес на продажі інформації з обмеженим доступом з автоматизованих систем митниці ДФС України «Інспектор-2006», щодо автомобілів та осіб, які ввезли їх на територію України. Займався цим працівник спецпідрозділу КОРД у Хмельницькій області, який мав двох спільників – працівників місцевої митниці. За три місяці зловмисники «заробили» понад двісті тисяч гривень. Поліцейського затримали у Хмельницькому після передачі даних черговому «клієнту». У межах кримінального провадження перевіряються факти можливого продажу персональних даних громадян України представникам російських спецслужб.

Операція з викриття зловмисників проводились співробітниками Управління СБ України у Волинській області спільно зі слідчими Теруправління ДБР, розташованим у Хмельницькому та під процесуальним керівництвом Генпрокуратури.

Джерело: http://visnyk.lutsk.ua/news/ukraine/regions/volyn/sbu-volyni-vykrylo-ofitsera-pidrozdilu-kord-yakyi-torguvav-danymy-z-mytnoyi-bazy/

0 Комментариев