Рятувальники навчають волинян правил безпеки життєдіяльності

news

13 жовтня працівники Луцького міськрайвідділу Управління ДСНС України у Волинській області та рятувальники 2-ої Державної пожежно-рятувальної частини провели рейд на території Баївської сільської ради щодо попередження пожеж у побуті та з метою протидії пожежам у природних екосистемах.

Про це повідомляє У ДСНС України у Волинській області.

Найперше рятувальники зустрілися із керівництвом Баївської сільської ради та поінформували про оперативну ситуацію з пожежами в районі, їх причинами та наслідками. Співробітники ДСНС наголосили, що запобігання пожежам та трагічним випадкам на них можливе лише за умов суворого контролю адміністрацією та працівниками сільської ради.

У ході профілактичного рейду вони здійснили подвірні обходи житлового сектору та закликали жителів сіл приділити максимальну увагу дотриманню протипожежних правил під час обігріву помешкань, експлуатації електрообладнання та про заборону спалювання сухої рослинності на прибудинкових територіях.

Під час відпрацювання населених пунктів рятувальники розповсюдили серед населення листівки з правил пожежної безпеки та дій на випадок надзвичайних ситуацій.

0 Комментариев