Рукопашники з Волині повернулись додому з медалями. ФОТО

news

17-20  травня 2017 року у м. Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів. 

Збірну команду Волинської області на цьому відповідальному заході представляли  спортсмени та тренери клубів «Інсайт», «Магістр», «Легіон» та «РУБІЖ».

В умовах надзвичайно високої спортивної конкуренції понад 500 юних спортсменів з 19 областей нашої держави боролись за нагороди Чемпіонату.

Змагання передбачали розіграш першості у розділах «Легкий контакт» (поєдинки із зупинкою часу для оцінювання дій учасників, прийоми боротьби не дозволені) та «Дозований контакт» (поєдинки без зупинки часу для оцінки дій учасників, із використанням техніки боротьби, больовими, задушливими прийомами, з нокдаунами і нокаутами).

Обмеження можливих технічних дій учасників не зменшило самовідданість, майстерність та волю волинських рукопашників  у  прагненні до перемоги.

Практично кожен поєдинок наших юних спортсменів був зразком поєднання високого рівня фізичної, технічної та тактичної підготовки із справжнім бійцівським характером.

В умовах не завжди прихильної Феміди призерами чемпіонату України з рукопашного бою серед юнаків та юніорів стали:

У розділі «Легкий контакт» посіли ІІІ місце Бичук Павло (10-11 р., «Інсайт») та Петренко Максим (12-13 р., «Інсайт»), ІІ місце вибороли Гончарук Захар та Іовенко Владислав (10-11 р., «Магістр»).

У розділі «Дозований контакт» бронзовими призерами стали Ярмолюк Даниїл, Цицан Владислав, Солонінка Максим (10-11 років, «Магістр»), Компанієць Нікіта та Яцун Владислав (12-13 років, «РУБІЖ»), Козак Едуард (16-17 років, «РУБІЖ») і Бодак Олег (16-17 років, «Інсайт»).  Друге місце здобули  Гончарук Захар та Іовенко Владислав (10-11 років, «Магістр»), Ольхович Олег та Петренко Максим (12-13 років, «Інсайт»). Перемогу у своїй ваговій категорії виборов Бичук Павло (10-11 років, «Інсайт»).

Гідний виступ волинських рукопашників на юнацькому чемпіонаті України дає підстави сподіватись на майбутні  високі результати у національних змаганнях серед молоді та дорослих.

0 Комментариев