Розповіли, які волинські підприємства боргують найбільше зарплати

news

Під час оперативної наради в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика, що відбулася сьогодні, 13 листопада 2017 року, озвучили перелік підприємств-боржників, які не можуть на разі врегулювати ситуацію із виплатою заробітної плати.

Про це повідомляють на сайті Волинської ОДА.

Так, заступник начальника управління Держпраці у Волинській області Ігор Кузьмінський розповів, що станом на 10 листопада 2017 року, публічне акціонерне товариство «Елетротермометрія» заборгувало 2 млн 982 тис. гривень.

Причиною затримки виплат заробітної плати стали складнощі з реалізацією виготовленої продукції. Уже 1 листопада поточного року проведено інспекційне відвідування підприємства.

“Директор приватного акціонерного товариства «Електротермометрія» Юрій Малихін зобов’язався упродовж одного-півтора місяці погасити заборгованість за рахунок продажу обладнання та виставлення об’єктів нерухомості на продаж”, – резюмував Ігор Ігорович.

Такий стан речей, за словами Володимира Гунчика, ставить під сумнів подальше існування підприємства та потребує глибокого аналізу його роботи.

Ще одним боржником залишається державне підприємство «Волиньвугілля». Ігор Кузьмінський повідомив про заборгованість щодо кожного підрозділу підприємства, а загальна сума боргу склала 14 млн 203 тис. гривень.

Керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зазначив, що у такому випадку потрібно давати оцінку роботи і керівника підприємства, адже він найперше відповідає за його прибутковість. Тим паче, що за поточний рік рівень видобутку вугілля знизився на 60 тис. тонн.

Прикметно ц те, що на кінець 2016 року, усю заборгованість підприємства щодо заробітної плати погасили і, чи не вперше, ДП «Волиньвугілля» розпочало новий, 2017 рік, без боргів. Нині ж – знову необхідно знайти більше 14-ти млн гривень.

“Безперечно ми займатимемося вирішенням цього питання. Але я хочу бачити конкретні кроки Держпраці стосовно керівництва «Волиньвугілля», усіх керівників, у яких заборгованість зарплатні”, – звернувся до присутніх Володимир Петрович.

У подальшому, роботу підприємства моніторитимуть у посиленому режимі.

Є заборгованість заробітної плати і у комунального підприємства «Луцьктепло». Нині ж вона складає 1 млн 687 тис. гривень. На рахунки підприємства накладено арешт, окрім того, існує значна заборгованість із Державного бюджету стосовно відшкодування пільг та субсидій.

“Давайте будемо допомагати підприємству спільно. Зараз наше завдання – максимально сприяти тому, щоб заборгованість була погашеною”, – звернувся до присутніх Володимир Гунчик.

0 Комментариев