Розпочалася реєстрація на участь у всеукраїнській шкільній програмі «Healthy Schools*: заради здорових і радісних школярів»

news

З 16 листопада 2020 року по 30 квітня 2021 року школи з усієї України зможуть позмагатися між собою і продемонструвати рівень фізичної культури та здорового способу життя у рамках проєкту «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». Усі бажаючі мають змогу зареєструватися для участі в проєкті до 15 листопада включно за посиланням на сайті програми.

Мета проєкту – популяризація здорового способу життя та виховання корисних звичок серед учнів різних шкіл. Концепція включає здоровий дизайн, рекреацій та приміщень, де харчуються діти, а також формування денного раціону та облаштування здорового простору в школах.

Завдання програми – залучити якомога більше людей, які зацікавлені у русі за здоровий спосіб життя, і популяризувати програму серед волонтерів, зірок, вчителів та школярів на національному рівні.

Для того щоб взяти участь, необхідно ознайомитись з умовами на офіційному сайті програми, заповнити заявку, розробити план «здорових» активностей і звітувати про досягнення щотижня.  Цьогорічна Програма складається з трьох челенджів:

  • «Фізична культура» (16 листопада 2020 – 16 грудня 2020);
  • «Ментальне здоров’я» (2 лютого 2021 – 2 березня 2021);
  • «Здорове харчування» (1 квітня 2021 – 30 квітня 2021).

Після кожного челенджу на основі звітів шкіл буде обрано переможців. Таким чином, протягом тривалості Програми буде визначено 15 переможців, які отримають гранти на закупівлю обладнання для STEM-лабораторій (STEM: S-science, T-technology, E-engineering, M-mathematics). Залежно від здобутого призового місця, школа може отримати 35 000, 20 000, 15 000, або 10 000 гривень.

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна трирічна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation** з 2018 року. За два попередні роки у ній взяли участь понад 800 шкіл з усіх куточків України. Кожного року переможці отримували кошти на закупівлю STEM-обладнання для шкіл та інші корисні заохочувальні призи, і серед них є як навчальні заклади з великих міст, так і з містечок та невеликих сіл. Незважаючи на те, що в умовах

пандемії минулу програму було переміщено з офлайну в онлайн, учасникам вдалося повністю виконати всі завдання та успішно реалізувати всі заплановані активності. Дітям довелося підлаштуватися під умови сьогодення, що спонукало до пошуку креативних рішень, прояву гнучкості та неабиякої дружності.

Керівниця Центру «Розвиток КСВ» Марина Саприкіна відзначає: «Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» за декілька років вже полюбилася і дітям, і вчителям, і навіть батькам, які активно залучені до активностей. Проект  вражає масштабністю і стає невід’ємною частиною життя кожного його учасника. Вона надихає та мотивує до особистісних змін, покращення якості життя, розвитку, пошуку однодумців – все це закладає «здоровий» фундамент дорослого життя».

Організатори програми переконані, лише усім разом під силу залучити до здорового способу життя ще більше школярів і перетворити проект Healthy Schools на масштабних національний рух.

***

Довідка

Програма «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів»

*Healthy Schools: транслітерація «Хелсі скулз», переклад – «Здорові школи»

«Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів» – унікальна соціальна програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» за підтримки Mondelēz International Foundation. Програма має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення до власного здоров’я у понад 800 школах, залучивши 250 000 дітей по всій Україні протягом трьох років.

Фонд Mondelēz International Foundation

**Mondelēz International Foundation: транслітерація «Монделіс інтернешнл фаундейшн», переклад – «Міжнародний фонд Монделіс»

Mondelēz International Foundation є міжнародною філантропною організацією Mondelēz International. Фонд сфокусований на трьох напрямках діяльності: інвестування в програми, що сприяють здоровому способу життя в громадах з найвищим ризиком та по всьому світу; надання гуманітарної допомоги під час стихійних лих (фінанси або продукція); і заохочення та надихання колег інвестувати свої навички та таланти, щоб допомагати місцевим громадам. Фонд Mondelēz International Foundation підтримує зобов’язання компанії Mondelēz International щодо розвитку у чотирьох сферах: підтримка локальних громад, сталий розвиток, здорове харчування та безпека.

Дізнатись більше про Mondelēz International Foundation та партнерів можна тут: www.mondelezinternational.com/impact/community-partnerships.

Центр «Розвиток КСВ» CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSREurope (Брюсель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org.

0 Комментариев