Рожищенський районний суд перейшов під охорону співробітників територіального управління Служби судової охорони у Волинській області

news

Согодні, 5 червня, Рожищенський районний суд перейшов під охорону співробітників територіального управління Служби судової охорони у Волинській області.

Вже восьма судова установа Волині відсьогодні під охороною співробітників ССО.

Заступник начальника Територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Сергій Шевчук представив особовий склад, який буде охороняти судове приміщення, колективу Рожищенського районного суду.  Наголос для співробітників Служби було зроблено на дотримання карантинних норм, адже на сьогодні це вкрай актуально.  Під час проведення  інструктажу з охорони та забезпечення безпеки, підтримання громадського порядку, Сергій Шевчук звернув особливу увагу співробітників на пильність та відповідальність у несенні служби, важливості покладених на Службу завдань,   та наголосив  про шанобливе ставлення до відвідувачів і працівників судової установи:

  • Пам»ятайте, про щохвилинну пильність, оперативність та безпеку. Про той кредит довіри, який ми вже отримали. Про професійність та важливість покладених завдань, адже в цьому і суть нашої служби.

В свою чергу, керівник територіального управління державної судової адміністрації України у Волинській області Наталії Коцирій  побажала подальших успіхів і досягнень у роботі Служби та щиро подякувала співробітникам ТУ ССО за професіоналізм, честь та відданість справі:

  • Старт, який розпочався у співпраці з Службою судової охорони на теренах Волині, успішний. Ми відчуваємо надійне плече співробітників Служби, ми впевнені у безпеці. Щиро вірю у майбутню спільну продуктивну працю, адже ми йдемо до однієї мети, тому й досягати її будемо спільно.

Приємною ноткою у сьогоднішній події стали, уже традиційно подаровані квіти співробітниками ССО, працівницям  судової установи.

 

0 Комментариев