Росія вважає, що Туреччина провокує її

news

Росія винесла Туреччині жорстке попередження про можливі згубні наслідки дій щодо російського військового контингенту, який виконує завдання в Сирії. Про це повідомляє Європейська правда із посиланням на сайт Міноборони РФ.

Після інциденту в Егейському море аташе з питань оборони, військово-морський аташе при посольстві Туреччини в Москві контр-адмірал Ахмет Гюнеш був викликаний до Міноборони РФ для бесіди з заступником міністра оборони Анатолієм Антоновим.

“Зокрема, була доведена глибока заклопотаність черговими провокаційними діями турецької сторони щодо російського сторожового корабля “Смєтлівий” в Егейському морі, який для попередження зіткнення з турецьким судном “Гечицилер Балик Чилік” був змушений відкрити попереджувальну стрілянину зі стрілецької зброї на відстані, що гарантує неураження турецького корабля”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, 13 грудня екіпаж російського сторожового корабля “Смєтлівий” у північній частині Егейського моря застосував вогнепальну зброю проти турецького сейнера.

У Міноборони РФ заявили, що сейнер не відповідав на сигнали і прямував прямо на військовий корабель.

0 Комментариев