Родичці голови «земельної» комісії Луцькради довиділили землі поблизу парку

news

Депутати міськради проголосували за те, щоб довиділити родичці депутата Луцькради, голові земельної комісії Євгена Ткачука землі поблизу парку. Мешканці протестують там проти забудови і вважають, що там відбувається «дерибан» землі, прикриваючись загиблими в АТО.

Про це йшлося сьогодні, 3 липня, під час засідання 26-ї чергової сесії міськради.

Нагадаємо, 28 липня мешканці провели збори, на яких вирішили оскаржуватися забудову поблизу парку.

Сьогодні депутати розглянули проект рішення «Про надання громадянці Ходзюк О. А. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Космонавтів, 23 (орієнтовною площею 0,03 га)». Цим проектом пані Ходзюк, яка побудувала уже будинок, довиділять ще 0,03 га.

Начальник управління земельних ресурсів Сергій Шабала зауважив, що земельна комісія підтримала проект рішення.

Депутат Євген Ткачук подав заяву про те, що участі у голосуванні не буде брати, оскільки тут  можливий конфлікт інтересів.

Депутат Тарас Шляхтич поцікавився, чи це має бути передача земельної ділянки бути в оренду чи у власність.

Шабала зазначив, що це предача на умовах оренди. Ця ділянка іде по суміжній межі парку, межі якого були затверджені від липня 2014 року.

Мешканка Ольга Урбанович зазначила, що іде розкрадання парку імені 900-річчя Луцька. Вона наголосила, що там є дуже багато діток-інвалідів, які потребують тиші. Відпочивають дуже багато людей у цьому парку. За її словами, раніше там не було меж, і за якими критеріями робили межі теж не знають.

Мешканка Ніна Щербак, яка проживає навпроти, наголосила, що бачить все це безладдя, яке робиться навкруги тої ділянки. На її думку, якщо ділянка буде у чиїсь власності, то відповідно і буде кому прибрати цю ділянку. Жінка попросила провести їм каналізацію.

Батько загиблого Олексій Шкредь поскаржився, що на його ділянку викидають спеціально сміття. Тих, хто протестує забудови, він назвав сепаратистами.

Тетяна Луцюк, дружина загиблого Романа Луцюка сказала, що її чоловік воював, щоб тут був мир, а їй тепер приходиться і далі воювати.

Мама загиблого Валентина Прокопчук наголосила, що дуже важко такі відгуки слухати. Вона сказала, що надали їм земельну ділянку у 2014 році, але вони до неї навіть не їздили і не дивилися.

Депутат Євген Ткачук сказав, що спілкувався з деякими мешканцями, які протестують проти забудови, просив показати межу, однак ніхто не може показати. Він наголосив, що у 2014 році додали 1,6 га для парку. Ткачук зауважив, що мешканці, які сваряться, самі ж там садять картоплю, а у пані Урбанович зведений будинок на три поверхи.

Ткачук зазначив, що така активістка, як Ганна Стульська дзвонила до своїх товаришів і запрошувала на збори мешканців, говорячи, що там можна попіаритися. Окрім цього на зборах був Антон Бондарук. Ткачук зауважив, що за його інформацією, він відноситься до «Самопомочі». Антон Бондарук навіть залишив запис у протоколі зборів мешканців, чим підтвердив, що був там присутній. Бондарук мов закликав забрати ці ділянки, аби відновити межі парку за межею дороги на вулиці Космонавтів. Як наголосив депутат, це доведеться забрати шість уже зведених будинків місцевих мешканців і навіть церкву.

Євген Ткачук підтвердив, що земельна ділянка  на вулиці Космонавтів, 23, є у власності його родини із 2001 року. Оксана Ходзюк – це дружина його брата Олега. Він показав документи, що будинок зведений законно і будинок на сьогодні уже зареєстрований.

Депутат повідомив, що за власні кошти його родини там було розроблено проект і буде зроблена каналізація для мешканців вулиці Космонавтів, які зможуть до цієї каналізації підключитися безкоштовно. На це мов витратили більше 200 тисяч гривень. Осінню у цьому парку висадять також 100 дерев. Окрім цього у парку немає туалету. Зараз на будівництві стоїть туалет, то до нього постійно черга тих, хто відпочиває. Отож, після того, як буде зроблена ця каналізація можуть зробити там також туалет комунальної власності.

Депутат Тарас Шляхтич відповів Ткачуку, що у нього дезінформація і Антон Бондарук до їхньої  політичної сили немає відношення.

Зрештою депутати таки підтримали виділення 0,03 га для родички депутата Євгена Ткачука.

0 Комментариев