Рівненщина: сусіди вже вигадали, чим дивуватимуть туристів у сезоні 2020

news
На Рівненщині готуються до відкриття туристичного сезону 2020. І вже зараз в області роблять активну промоцію привабливих для подорожуючих маршрутів і локацій.

«Поширення коронавірусу внесло свої корективи в плани жителів нашої області. Разом з тим, переконана – карантин значно стимулює внутрішній туризм. Через те, що кордони ще якийсь час будуть закриті, ми готові запропонувати подорожуючим достатньо цікаві атракції, що розташовані на території нашої області», – зазначила керівниця управління культури і туризму Рівненської ОДА Любов Романюк.

Парк Забутих Фігур на околиці села Деражне Костопільського району. Відео – із ФБ-сторінки “Медове коло”

Так, в області втілюють проєкт «Медове коло». Він передбачає популяризацію зеленого та активного туризму. Загалом до ініціативи долучилися обласна влада та місцеві громади, а також громадські організації, у тому числі й всеукраїнські. Спільні зусилля спрямували на створення привабливої території для туристів з місцями для відвідування, цікавою та комфортною інфраструктурою.

На фото – надзвичайно мальовниче місце – урочище Білі береги. Цей об’єкт знаходиться на шляху однойменного туристичного маршруту “Білі береги” поблизу села Бистричі. Фото- із ФБ-сторінки “Медове коло”

За словами Любові Романюк, розвиватимуть в області екологічний туризм:

«Покладаємо великі надії на розвиток екологічного туризму в національних парках – «Нобельський» та «Дермансько-Острозький», проведення сплавів на байдарках чи каное, велозаїздів, реалізацію спільних із сусідами проєктів, зокрема Національного парку «Прип’ять-Стохід». Унікальні експозиції, екологічна стежка, зони відпочинку з’явилися у Музеї лісу».

Привабливими для туристів є вже впізнавані поза межами нашої області такі об’єкти, як «Тунель кохання», «Базальтові стовпи», «Тараканівський форт» (на фото) та вузькоколійка на Поліссі.

«Кожне з них варто побачити хоча б один раз. За останні роки дуже змінилася інфраструктура навколо «Тунелю кохання», активного розвитку набув приватний бізнес з готелем і рестораном європейського рівня. Є плани створити оглядові майданчики і фотозони навколо «Базальтових стовпів», – розповіла очільниця управління культури і туризму ОДА.

Для поціновувачів активного відпочинку та велолюбителів невдовзі відкриють велопарк «Ремельський». Це – чудове місце для активного відпочинку (на фото).

Велопарк знаходиться усього за 10 кілометрів від Рівного і входить до території «Медового кола». Це 70 кілометрів трас різного рівня складності і 6 основних маршрутів. На відкриття сезону запланований старт ще трьох маршрутів, один серед яких – родинний.

На сьогодні, щоб зробити велопарк ще привабливішим для туристів вирішуються питання щодо будівництва автостоянки та відкриття велопрокату.

«Екологічний туризм дуже розширена і перспективна галузь. Тим більше, що Рівненська область має найвищий показник залісненості в Україні – 40%. Враховуючи активний розвиток внутрішнього туризму, будемо рекомендувати і рекламувати наші природні території. У співпраці із САДом чекаємо на встановлення нових вказівників і табличок з напрямками до цікавих туристичних об’єктів», – додала Любов Романюк.

На Рівненщині готові приймати туристів 80 готелів, в літній сезон додатково ще бази відпочинку і сільські садиби.

«Буквально за кілька тижнів ми представимо громадськості низку туристичних продуктів, на які робимо основний акцент. Це не означає, що решта місць нас як представників влади не цікавить, навпаки – промоція доступних на сьогоднішній день маршрутів дозволить нам мати можливості для відкриття нових. Важливо розуміти, що оголошений головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем «Рік промоції культурної спадщини Рівненської області» – це не лише святкові заходи, але й технічна, наукова, дослідницька, інформаційна діяльність. Вона триває і ми вже маємо певні напрацювання», – резюмувала Любов Романюк.

0 Комментариев