Рибалка з Ковеля похизувався уловом: величезними карпом та білим амуром

news

На озері Наболоцьке, що в Камінь-Каширському районі, рибалка зловив  17-кілограмового білого амура та карпа вагою 14 кілограмів 300 грамів.

 

31-річний рибалка Олексій Золотько (на фото) з Ковеля нещодавно у facebook в групу “Волинська риболовля” виклав світлини відразу з двома своїми чималими трофеями, які йому поталанило упіймати на вудку нещодавно на озері Наболоцьке поблизу села Запруддя — 17-кілограмового білого амура та карпа вагою 14 кілограмів 300 грамів, – повідомляє газета “Полісся”.

“Я довго чатував на цього велетенського амура. І таки зловив його. Рибина, щоб бути точним, заважила 17 кілограмів і 300 грамів. Це мій особистий рекорд, тому моїй радості просто не було меж”, — зізнався на емоціях Олексій Золотько, тішачись уловом.

До речі, озеро Наболоцьке передано в оренду. За словами пана Олексія, порибалити тут можна, заплативши 250 гривень. А щоб забрати упіймане з собою, то треба додатково сплатити ще за кожен кілограм риби 50 гривень.

Нагадаємо, що найбільшою рибою, яку останнім часом ловили у районі, був майже 14-кілограмовий товстолоб. Його впіймали минулоріч восени місцеві рибалки на громадському ставові біля Гути-Камінської.

0 Комментариев