Ректор на джипі врізався у легковик

news

Повідомляє gazeta.ua

Ректор Міжрегіональної академії управління персоналом, генерал-полковник міліції 64-річний Анатолій Подоляка на позашляховику “Тойота Ленд Крузер” виїхав на зустрічну смугу й протаранив легковик “Форд Фокус”. Аварія сталася в Голосіївському районі Києва.

Забій ноги отримала пасажирка “Форда” 26-річна Ірина Шевченко. Водій легковика 26-річний Григорій Шевченко директор гумористичної студії “Мамахохотала”. Пара поверталася додому після зйомок.

 Помітив, що джип виїхав на зустрічку і встиг зупинитися. Водій “Ленд Крузера” навіть не думав гальмувати, протягнув мою машину метрів десять, розповідає Григорій Шевченко.

 Подоляка хотів утекти з місця події, але далеко від’їхати не зумів. Його наздогнали працівники СТО, яке поруч з місцем аварії, додає Роман Грищук, товариш потерпілих. Їхати на експертизу щодо вмісту алкоголю у крові відмовився. Це зафіксували слідчі й поліція. Подоляка робив вигляд, наче не розуміє, що порушив. Боїмося, що завдяки зв’язкам винуватець зможе “зам’яти” справу.

Анатолій Подоляка працював у системі МВС з ­1989-го по 2001-й. Два роки був заступником голови Державної податкової адміністрації. Викладати почав 2006-го. Тоді ж отримав звання генерала. МАУП очолив 2010 року.

Радник міністра МВС і народний депутат Антон Геращенко пообіцяв взяти справу під особистий контроль.

0 Комментариев