Прикордонне село на Волині тепер має спортивний комплекс

news

У прикордонному селі Старовойтове Любомльського району  відкрили спорткомплекс. Він об’єднує волейбольний майданчик зі штучним покриттям та спортивно-дитячий майданчик.

«Будувався   об’єкт за кошти сільського бюджету, вартість будівництва- понад  млн. грн. Ініціатива  належить Рівненській ОТГ, до будівництва спорткомплексу долучився і народний депутат Ігор Гузь. За його поданням на умовах співфінансування з державного бюджету були виділені ресурси на облаштування комплексу,- сказав сільський  голова Володимир Крижук.

У першому  волейбольному  турнірі на новому майданчику взяли участь 3 команди- з сіл  Старовойтове, Борове, Миловань. Перемогу здобула команда с.Борове.

Довідково: Старовойтове знаходиться до райцентру Любомль за  18. Населення – приблизно  230 осіб. Поблизу села розташований пункт пропуску «Ягодин».

До 1968 року воно мало назву Вовчиків Перевіз.  Було перейменовано  на честь радянського прикордонника часів другої світової війни П. Старовойтова. Тоді ж було збудовано меморіал прикордонникам. (Матеріал з Вікіпедії)

 

0 Комментариев