Про Володимир турбується німецьке місто-побратим

news

Голова асоціації “Партнерство для України”, радник міськради із німецького Цвіккау Карл Мюллер повідомляє, що до підготовки його найближчого візиту на Володимирщину долучилося чимало людей і установ. А після недавньої поїздки до Берліна Карл-Ернст заручився і підтримкою парламенту своєї країни. 

Про це пише «Слово правди».

Німці цього разу привезуть дитячі речі, зокрема, текстиль, іграшки та книжки-розмальовки, сувеніри та солодощі. За словами пана Мюллера, це має бути гарними подарунками до Великодня та 1-го травня. Доставлять також пральну машинку, холодильник, саксофон, діагностичний інструмент, необхідний при ремонті автівок, комп’ютер, дитяче ліжечко, велосипеди, коляски, дитячий педальний автомобіль. Везуть гості з міста побратима багато невеличких подарунків для малозабезпечених людей і приватні – для друзів. І обіцяють, що незабаром міськраду тисячолітнього Володимира прикрасить зображення Цвіккау.

Передача основної частини вантажу для Ласківської школи, де на 2500 євро пожертвуваних жителями Цвіккау, завершується встановлення енергозберігаючих вікон, запланована на 11.00  22 квітня. Зараз пан Мюллер замислився над організацією збору коштів для заміни застарілого, неефективного опалення у цій сільській школі. Побувають німецькі гості й у гімназії імені Цинкаловського.

Початок цієї ювілейної 20-ї подорожі з Німеччини в Україну заплановано на 19 квітня. Карл-Ернс в чергове їхатиме разом зі своїм братом Міхелем.

0 Комментариев