“про Світ” – виставка Тетяни Мялковської запрошує поціновувачів мистецтва

news

Сьогодні, 24 січня  о 16,00 год. у малому залі Галереї Мистецтв ВОНСХУ  відбудеться відкриття виставки Тетяни Мялковської “про Світ”.

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Роботи створені 2019 року на полотнах розміром 100х150 см акрилами, пігментами й лаками з позолотою, присвячені Різдву та несуть основну символіку сакрального дійства. Святости надають Янголи. Вони тримають у руках предмети, які символізують таїнство Євхаристії – колоски пшениці та ягоди вина; перед знамення Різдва – лілею; знак події – Зірку; годинник, як символ кінечності життя; козу – символ локації дійства.

На картинах домінує монобарвність, що підкреслює теологічну основу сакрального символізму. Підсилюють емоційне сприйняття візуальних образів експресивність і енергійність фактур та нанесених мазків. Лаконічність і простота композиції додають промовистости змісту.

Сім янголів утворюють стрижень експозиції та ототожнюють сакральне число свідків та артефактів глибоких традицій українського Різдва. Виставка ілюструється колядками та супроводжується майстер-класами авторки.

Окрім того, з нагоди святкування Дня Тетяни художниця пригощатиме вином та короваєм. Про це вона написала на особистій сторінці у фейсбуці.

Запрошуємо усіх зацікавлених поціновувачів мистецтва.
0 Комментариев