Прем’єр Туреччини розкритикував російські санкції

news

Повідомляє korrespondent.net

Після введення Росією економічних санкцій щодо Туреччини, турецький прем’єр-міністр Ахмет Давутоглу заявив, що Анкара чекає від російського керівництва більш холоднокровних дій, повідомляє Bloomderg.

“Порушені не тільки турецькі економічні інтереси, Росія також має економічні інтереси щодо Туреччини”, – наголосив прем’єр-міністр.

За словами Давутоглу, його завданням було знизити напруженість у відносинах між країнами і запобігти повторенню інцидентів, подібних до аварії російського Су-24 на сирійсько-турецькому кордоні.

Давутоглу зазначив, що пріоритетом для Туреччини була відкрита комунікація з Росією, а також координація діяльності в Сирії.

За словами прем’єр-міністра, аварія Су-24 “чітко показала, що операції в одному повітряному просторі двох окремих коаліцій завжди можуть привести до подібних інцидентів”.

У Туреччині запевняють, що літак вторгся в повітряний простір країни, і його не раз про це попереджали. Москва це заперечує.

У відповідь на ці події Росія ввела санкції щодо Туреччини. Обмеження передбачають заборони на чартерні польоти, торгові зв’язки і залучення громадян цієї країни до роботи на території Росії.

0 Комментариев