Правила макіяжу для молодих дівчат

news

Макіяж для молодих жінок просить особливого підходу. У ньому не до місця дуже насичені фарби, адже основне завдання нанесення косметики – виділити чарівність юної особи. Тому впровадження маминих засобів для макіяжу – не самий ідеальний варіант, жінка зобов’язана мати свою косметику. По-перше, такий підхід буде більш гігієнічним, а по-друге, кольорова палітра для макіяжу дитини повинна бути ласкавою і непомітною.

Найголовніше в прекрасному макіяжі для дівчат-підлітків – бездоганний стан шкіри. Виникнення прищиків і почервонінь може навічно попсувати настрій дівчини-підлітка. Але з цією проблемою можна битися: відвідування косметолога, постійний догляд, правильне харчування – все це забезпечить шкірі здоровий вигляд. Необхідно пам’ятати і про постійне зволоження шкіри за допомогою гелів і кремів з саліцилової кислотою і екстрактом чайного дерева.

Щоб процес нанесення косметики проходив за всіма правилами, потрібно придбати належні інструменти: кисті для пудри, рум’ян, мейкапу очей. Для маскування маленьких недоліків шкіри потрібно використовувати консилер і розсипчасту пудру. Це зробить шкіру матовою.

Для додання виразності погляду, використовуйте щипчики, завивати вії. Якщо ваші вії чорні від природи, їх досить буде підкрутити. Незмінне нанесення туші і вечірнє зняття макіяжу приносить стрес віям, вони можуть стати більш ламкими і рідшими.

Чорні олівці для очей і підводка виглядають недоречно на молодих дівчатах. Для святкових випадків підходять димчасто-коричневі тіні, які потрібно копітко розтушовувати. Щоб збільшити очі, можна виділити лінію росту вій білосніжним олівцем. Такий прийом зробить найменш помітним почервоніння очей.

Для макіяжу найкраще вибирати карі, сливові, персикові кольори, відмінно виділяють свіжість обличчя. А ось зеленуваті, фіолетові й блакитні будуть виглядати недоречно.

Не варто “підправляти” мейкап протягом дня за допомогою матової пудри. Вона виглядає неохайно, якщо наноситься на неочищену шкіру. Ще краще час від часу очищати обличчя матуючими серветками. Вони зроблені спеціально для підлітків і привласнюють шкірі доглянутий вигляд.

Щоб додати губам привабливість, накрасьте їх гігієнічною помадою. При виборі помади зверніть увагу на натуральні кольори без перламутрового блиску – рожевий, кавовий, кораловий. Кольори, які світліше кольору губ, виглядають не найкращим чином.

Не варто самостійно вискубувати брови і підфарбовувати їх. Якщо ви незадоволені їх шириною і формою, потрібно звернутися в салон. Замість олівця для брів краще використовувати моделюючий гель.

0 Комментариев